Saturn | Rinnai | Lifa Design
Cenas | Lietotāja Instukcija | Uzstādīšanas Instrukcija | Katlu uzstādītājiem | Kontakti
Kāpēc SATURN?

Digitālie, gāzes apkures katli SATURN – tā nav vienkārši pareizā izvēle, tas ir kvalitatīvs lēciens nākotnē. Apkures tehnoloģijas Eiropā un Āzijā attīstījās paralēli, bet pa dažādiem ceļiem. Eiropā pārsvarā koncentrējās uz vecajiem, labajiem tērauda un čuguna katliem ar atmosfēras (atklāto) degli. Kaut gan pēdējos gados tie strauji maina tehnoloģiju. Bet vai tie pagūs atgūt nokavēto? Un kā bija ar sadzīves elektroniku un automašīnām?

Japānā koncepcijas sākumā bija ielikta elektroniska sadegšanas regulēšana (vienmēr ideālajā proporcijā) slēgtā kamerā, slēgtai apkures sistēmai. Viss kopā ar izplešanās trauku, protams, bija jāsakomponē ar japāņiem raksturīgu miniaturizāciju.

Rezultātā pasaule ieguva apkures katlu ar karstā ūdens sagatavošanu, piem. 29Kw ar trijiem siltummaiņiem (nerūsējošais tērauds), slēgtu sadegšanas kameru, kura izmēri ir tikai 49X21X69 cm. Pie tam gāzes ekonomija ir 30%, salīdzinājumā ar jebkuru citu, jebkura ražotāja, katlu ar atmosfēras degli.

Kaut kas tāds vēl nav bijis.
Nerunājot jau par tādām papildus „ekstrām”, kā piemēram:
1. sadegšanai paredzētā gaisa padeve no ārpus telpas (skābekļa un pa Jūsu naudu iepriekš sasildītā gaisa ietaupīšana)
2. drošība- dubulti hermētisks katls (hermētiska ir gan sadegšanas kamera, gan arī paša katla korpuss)
3. universāls pieslēgums dūmvadam (gan klasiskais- skurstenī, gan turbo- caur ēkas sienu)
4. pilnībā digitāla katla vadība ar apkures un karstā ūdens regulēšanas iespēju līdz 1Co (neatkarīgi no ūdens spiediena un karstā ūdens patēriņa daudzuma minūtē)
5. telpas temperatūras programmēšanas iespēja ar digitālo nedēļas regulatoru uz 365 dienām gadā.
6. pateicoties ārējās temperatūras kontroles rādītājam, pie straujām temperatūras izmaiņām katls automātiski pārprogrammē darba režīmu panākot lielāku komfortu un ekonomiju.
7. 2,3,4 un vairāk katlu darbības iespēja kaskādē ko nodrošina kopējā automātika, nodrošina praktiski neierobežotu jaudas palielināšanu, paralēli nodrošina nepārtrauktu darbību viena katla avārijas gadījumā
8. vienkārša katla pārslēgšana no šķidrās gāzes uz dabas gāzi un atpakaļ
9. pilnīgs katla darbības un kļūdu monitorings uz katla displeja un ar interneta palīdzību servisa apkalpes punktā

Visbeidzot vienkārši, lietojot jebkuru telefonu ir iespējams ieslēgt, izslēgt, pārprogrammēt katlu. Piem., ja Jums negaidīti izmainījušies plāni, Jūs braucat mājās, kur Jūs gaida aukstas telpas, Jūs varat piezvanīt savam katlam un tas Jūs sagaidīs ar patīkamu siltumu.

Ražotājs ir izvietojis savas ražotnes Korejā, pilnībā robotizētās rūpnīcās, kuras atbilst ISO9001, ISO14001 normām. Tikai 1 mēnesī tiek izražots 50 000 vienību. Tas runā pats par sevi. Ienākot, 2004. gadā, Eiropas tirgū ražotājs ir veicis SATURN apkures katlu atbilstības sertifikāciju atbilstoši CE normām.

Cenas | Lietotāja Instukcija | Uzstādīšanas Instrukcija | Katlu uzstādītājiem | Kontakti

SIA "President"
Kr. Barona 87, Rīga
Tel.: 9645435, 8233125, 9709699
Fakss: 7273325